301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
26 Mart 2020 - Perşembe 17:38
 
Van, Vansesi Gazetesi ile Türkiye gündeminde
İran sınırındaki Saray ilçesi Kapıköy Kara Hudut Kapısından yolcu giriş çıkışlarının kamu sağlığı güvenliğini en üst düzeyde sağlamak amacıyla geçici olarak durdurulmasını "Kapıköy'den Giriş Çıkışlar Durduruldu" başlığıyla manşetine taşıyan Vansesi Gazetesi, Fox TV'de sabah saatlerinde en çok izlenen İsmail Küçükkaya'nın hazırlayıp sunduğu Çalar Saat programında ekrana geldi.
Van Haber Haberi
Van, Vansesi Gazetesi ile Türkiye gündeminde

Burhan Ergin

 

Türkiye'de koronavirüs salgınında vaka ve hayatını kaybedenlerin sayısının artmasıyla birlikte Saray ilçesi Kapıköy Kara Hudut Kapısından yolcu giriş çıkışlarının durdurulmasını "Kapıköy'den Giriş Çıkışlar Durduruldu" başlığıyla manşetine taşıyan Vansesi Gazetesi Türkiye'nin en çok izlenen kanalı Fox TV Çalar Saat haber programında ekrana geldi. Program sunucusu gazeteci İsmail Küçükkaya, haberimizi okurken konunun önemine dikkat çekerek, "Sağlık Bakanına bu konu soruldu. Çalar Saat ailesi izleyicilerinden Vanlılardan da çok sayıda mesaj alıyorum. Vanlıların çok dikkat etmesi gerekiyor" dedi.

Van'ın sorunlarını, başarılarını, gelişimini ve sevinçlerini sayfalarına taşıyan Van'ın 82 yıllık sesi, gözü kulağı, Vanlıların buluşma adresi Vansesi Gazetesi haberiyle Fox TV'de İsmail Küçükkaya'nın hazırlayıp sunduğu Çalar Saat haber programında ekrana gelerek Van'ın sesini, çözüm bekleyen sorununu yetkililere ileterek çözümüne katkı sunarak Türkiye'de milyonlara duyurdu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Van,, Vansesi, Gazetesi, ile, Türkiye, gündeminde,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı