301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
25 Şubat 2018 - Pazar 16:25
 
Van rüzgarı esmeye başladı
Van ve Vanlılar huzurlu, heyecanlı günler yaşıyor. 2018 Van Yılı olacak dedik.
Köşe Yazıları Haberi
Van rüzgarı esmeye başladı

Van ve Vanlılar  huzurlu, heyecanlı günler yaşıyor. 2018 Van Yılı olacak dedik.

 

Van'ın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yılı ve 2 Nisan Dünya Vanlılar Günü kutlamaları hazırlıklarında son aşamaya gelindi. Farkındalık yaratacak günler için geri sayım başladı. Valilik ve  Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde hazırlanan kutlama programı tamam gibi.

 

Anlamlı, farklı ve unutulmayacak  bir Nisan ayı yaşayacağız.

 

Yaşlı genç, kadın erkek tüm Vanlılar ve Van dostları 100. yıl ve ilki bu yıl  kutlanacak olan Dünya Vanlılar Günü'nün tanıklarından biri olacak.

 

Van'ın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yılı ve Dünya Vanlılar Günü Van da ve Van dışında daha doğru tanımla  Vanlıların ve Van dostlarının yaşadığı her yerde sevinçle kutlanacak.

 

2 Nisan Pazartesi Dünya Vanlılar Günü güneş Van'dan bir başka doğacak, gün  tarihe saygı, geleceğe umutla başlayacak. Kimi zaman  da hüzün duyulacak.

 

Vanlılar sevdiklerine, yakınlarına telefon açıp, kutlama mesajları çekecek.  Komşularına, dostlarına, konuklarına Ayran aşı ve Van pastası ikram ederek sevgi ve kardeşlik anlayışlarını paylaşacaklar.

 

Van'ın 100.  Yılı…

 

Dünya Vanlılar Günü…

 

Vanlıların, Van dostlarının yaşadığı her yerde hissedilmeye başlandı.

 

Kurumlar, kuruluşlar, iş yerleri 100. yıl ve  Dünya Vanlılar Günü  için özel hazırlıklar yapıyor. Güne özel indirim kampanyaları yanında müşterilerine  gün boyu  Ayran aşı ve Van pastası ikram edecek iş yerlerinin sayısı da hızla artıyor.

 

YAZININ DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: Editör:
Etiketler: Van, rüzgarı, esmeye, başladı, ,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı