301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
24 Mart 2020 - Salı 10:04
 
Van’ın kaçak göçmen sorunu Vansesi ile Türkiye gündeminde
İran sınırından Afgan, Pakistan, Bangladeş ve İranlı kaçak göçmenlerin Van’a geçişlerini manşetine taşıyan, koronavirüs tehlikesine dikkat çeken Van’ın 82 yıllık gazetesi Vansesi, Fox TV'de sabah saatlerinde en çok izlenen İsmail Küçükkaya'nın hazırlayıp sunduğu Çalar Saat programında ekrana geldi.
Van Haber Haberi
Van’ın kaçak göçmen sorunu Vansesi ile Türkiye gündeminde

Burhan Ergin

Van’ın 82 yılık markası; tarafsız, bağımsız,  güncel ve ilkeli yayın yapan Vansesi haberleri ve kalitesiyle ulusal gazete ve televizyonlara konu olmaya devam ediyor. Koronavirüs salgını tehdidi altında olan Van’ın İran sınırından kaçak göçmen geçişlerinin önlenmesi gerektiği açıklamasını yapan Saadet Partisi Van İl Başkanı Özay İlhan’ı açıklamalarını manşet haber olarak veren Vansesi Gazetesi, Türkiye’nin en çok izlenen kanalı Fox TV' 'Çalar Saat’te İsmail Küçükkaya’nın hazırlayıp sunduğu programda ekrana gelerek Van’ın çağrısını milyonlara duyurdu.

Van’ın sorunlarını, başarılarını, gelişmesini, beklentilerini ve sevinçlerini sayfalarına taşıyan Van’ın 82 yıllık sesi,  gözü kulağı, Vanlıların buluşma adresi Vansesi Gazetesi bugünkü manşet haberiyle bir kez daha Fox TV'de İsmail Küçükkaya'nın hazırlayıp sunduğu Çalar Saat haber programında ekrana gelerek Van’ın sesini duyurdu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Van’ın, kaçak, göçmen, sorunu, Vansesi, ile, Türkiye, gündeminde,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı