Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
31 Temmuz 2020 - Cuma 11:39
 
TÜRKMENOĞLU’NDAN KURBAN BAYRAMI MESAJI
AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu yayınladığı bayram mesajında, tüm İslam aleminin Kurban Bayramını tebrik etti.
Van Haber Haberi
TÜRKMENOĞLU’NDAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Kurban Bayramı’nın “manevi değerler ” temelli olduğunu, devamında birlik beraberlik ve kardeşliğe vesile olduğunu belirten AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu,” Dini bayramlar, İslam âlemi ve insanlık için çok büyük fırsatları barındırır. Bizler, yardımlaşma temeline dayanan Kurban bayramını fırsata dönüştürerek birlik ve beraberliğimizi artırmalı, küslükleri bertaraf etmeli, ülkemizin selameti için her zamankinden daha fazla birbirimize kenetlenmeliyiz.” dedi. 

Türkmenoğlu ayrıca, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sebebiyle vatandaşları da uyararak,” Temizlik, dinimizin temel vasıflarından biridir. Kurban kesecek olan hayırseverler ve Van halkımız Kovid-19 salgını sebebiyle çok daha hassas davranmalıdır. Toplu bayramlaşmadan kaçınılmalı, her şeye rağmen sosyal mesafe ve maske kuralına uyulmalıdır. Ayrıca yaşlılarımızı yalnız bırakmamalı, telefonla dahi olsa bayramlarını kutlamalıyız. Bu vesile ile Van halkı başta olmak üzere ülkemizin ve tüm islam aleminin Kurban bayramını tebrik ediyorum.” şeklinde konuştu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: TÜRKMENOĞLU’NDAN, KURBAN, BAYRAMI, MESAJI,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı