301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
20 Mart 2020 - Cuma 18:00
 
Tüketici dostu iş yerlerine teşekkür belgesi
Koronavirüs salgınından dolayı kentte yaşanabilecek fiyat artışlarına karşı yapılan denetimlerde fiyat artışı yapmayan “Tüketici Dostu” işyeri sahiplerine Van Valiliği tarafından teşekkür belgesi verildi.
Van Haber Haberi
Tüketici dostu iş yerlerine teşekkür belgesi

Koronavirüs salgınını fırsata çevirip başta gıda ve temizlik malzemelerine fahiş fiyat uygulayanlara yönelik Valilik, Büyükşehir Belediyesi, Ticaret İl müdürlüğü, Defterdarlık ve Tuşba Belediyesi ekipleri kent genelinde, eczane, medikal ve marketlerde denetim yapmıştı.

 

Vali yardımcısı Mesut Ozan Yılmaz’ın başkanlığında yapılan denetimlerde maske, eldiven, ateş ölçer, koruyucu tulumlar, kolonyalar, dezenfektanlar, hijyen ürünleri ve temel gıda malzemelerinin fiyatları kontrol edildi.

 

Bir yandan denetimleri sürdüren ekipler bir yandan da yapılan denetimler sonucunda krizi fırsata çevirmeyen ve fiyat artışı yapmayan esnafları ödüllendirildi.

 

Vali Yardımcısı Mesut Ozan Yılmaz, Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Osman Sevinç ve Ticaret İl Müdürü Murat Keremoğlu, bu dönemde ürünlerine fiyat artışı yapmayan tüketici dostu işyerlerini ziyaret ederek Valilik adına teşekkür belgesi verdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tüketici, dostu, iş, yerlerine, teşekkür, belgesi,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı