Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
28 Temmuz 2019 - Pazar 13:30
 
Öğrenciye 7 bin TL! Hangi üniversite öğrenciye ne kadar burs veriyor?
Üniversite sınavında yüksek başarı elde eden adaylar, hem okuyacak hem de para kazanacak. İlk 500’e giren öğrencilere aylık 7 bin 800 TL'ye varan cep harçlığı ve mezuniyet sonrası iş garantisi veriliyor. Burs imkanları nakdi yardımlarla da sınırlı değil. İşte üniversitelerin öğrencilere verdiği burslar...
Güncel Haberi
Öğrenciye 7 bin TL! Hangi üniversite öğrenciye ne kadar burs veriyor?

Üniversite tercihleri için yarın son gün. Her yıl olduğu gibi bu yıl da hem devlet hem de vakıf üniversiteleri kendilerini tercih edecek başarılı öğrencilere cazip vaatler sunuyor. Tercih yaparken üniversitelerin bu olanaklarının da göz önünde bulundurulmasında yarar var. Zira üniversite sınavlarında yüksek başarı sıralamaları elde eden adaylara yardım yapılıyor. İlk 500'e giren öğrencilere aylık 7 bin 800 TL'ye varan cep harçlığı ve mezuniyet sonrası iş garantisi veriliyor. Burs imkanları nakdi yardımlarla da sınırlı değil.

Dizüstü bilgisayarlar, bedava uçak biletleri ve yurtdışı eğitim olanakları da üniversitelerin sunduğu vaatler arasında. İşte ilk bine giren öğrencilere verilen burslar:

Sınavdan büyük bir başarıyla çıkan öğrencileri, parlak bir gelecek bekliyor. Üniversiteler, mezuniyet sonrası iş garantisi veriyor.

TAKVİM

Kaynak: Editör:
Etiketler: Öğrenciye, 7, bin, TL!, Hangi, üniversite, öğrenciye, ne, kadar, burs, veriyor?, ,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı