301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
16 Ocak 2017 - Pazartesi 14:48
 
Kobra yuvasız kaldı
Van Büyükşehir Belediyespor’un en büyük destekçisi olan Kara Kobralar Taraftarlar Derneği yersiz kaldı. Gazetemize açıklamalarda bulunan dernek başkanı Ercan Dülger, Van halkına seslenerek, yeni yerin temini için destek istedi.
Spor Haberi
Kobra yuvasız kaldı

Rıdvan Can

Son yıllarda gerek iç saha, gerekse dış sahada Van Büyükşehir Belediyespor’u destekleyen Grup Kara Kobralar, yeni yer arayışına girdi.

Yeni yer bulma konusunda maddi sıkıntı yaşadıklarını ifade eden Kara Kobralar Taraftarlar Derneği Başkanı Ercan Dülger, Vanlı işadamlarına seslenerek, “Biz yıllardır Van Büyükşehir Belediyespor’a en zor koşullarda destek verdik, vermeye devam edeceğiz. Şuan takımımız çok iyi bir yerde bulunuyor. İnanıyorum ki, herkes destek verirse takım çok daha iyi yerlere gelebilir. Şuan biz dernek olarak yer sıkıntısı yaşıyoruz. Mevcut yerimizden maddi nedenlerden dolayı ayrıldık maç öncesi maç sonrası toplantılarımızı kahve köşelerinde yapıyoruz. Sizin aracılığınızla Vanlı işadamlarından destek istiyoruz. Memleketini seven herkesin bize destek vermesi lazım. Çünkü bir takım taraftarıyla başarılı olur. Taraftar olmazsa o takım kendi başına hiçbir başarı sağlayamaz. Şuan çok acilen bize bir yer tahsis edilmesi gerekiyor” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kobra, yuvasız, kaldı,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı