Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
02 Nisan 2020 - Perşembe 13:03
 
İpekyolu Belediyesinden bahar temizliği
İpekyolu Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri bir taraftan korona virüs tedbirleri kapsamında cadde ve sokakları dezenfekte ederken diğer taraftan ilçe sınırları içerisindeki mahallelerde bahar temizliğine devam ediyor.
Van Haber Haberi
İpekyolu Belediyesinden bahar temizliği

Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri, her gün ilçe sınırları içindeki mahallelerde çevre temizliği çalışmalarını sürdürüyor. Bugün Ali Paşa, Şerefiye, Selimbey, Cevdet Paşa ve Hafiziye mahallelerindeki sokak, cadde ve boş arazilere atılan çöpleri toplayan ekipler, ilerleyen günlerde ise tüm merkez ve kırsal mahallelerde faaliyetlerine devam edecek.


İpekyolu Belediyesinden yapılan açıklamada, belediye olarak daha güzel ve temiz bir İpekyolu için çalıştıklarını belirtilerek, “Cadde ve sokakları yıkarken diğer taraftan mahallerimizdeki cadde, sokak ve boş arazilere atılan çöpler ile solmuş ve kurumuş otları toplayarak güzel bir çehreye dönüştürüyoruz. İpekyolu Belediyesi sağlıklı bir gelecek için, çevre koruma ve temizlik çalışmalarına aralıksız devam edecek” denildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İpekyolu, Belediyesinden, bahar, temizliği,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı