Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
15 Ağustos 2019 - Perşembe 10:56
 
EŞBAŞKAN ÖZGÖKÇE: ÇALIŞMALARIMIZ GECE GÜNDÜZ SÜRÜYOR
Büyükşehir Belediyesi'ni hedef gösteren kimi çevrelerin gerçeğe aykırı ve art niyetle yaptığı paylaşımlara dair açıklama yapan Belediye Eşbaşkanı Bedia Özgökçe, "Çalışmalarımız gece gündüz demeden devam etmektedir. Kurumumuzu ve şahsımızı karalayan bu gibi hesaplara itibar etmeden ancak hizmetin aksamasına yönelik en ufak şüphe içeren her türlü şikayeti de yerinde kontrol ederek, denetimlerimizi sürdüreceğimizden kimsenin şüphesi olmasın" dedi.
Van Haber Haberi
EŞBAŞKAN ÖZGÖKÇE: ÇALIŞMALARIMIZ GECE GÜNDÜZ SÜRÜYOR

Vansesi Haber Merkezi

Van Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Bedia Özgökçe Ertan, belediyeyi hedef gösteren kimi çevrelerin gerçeğe aykırı ve art niyetle yaptığı paylaşımlara dair açıklama yaptı. Sosyal medya hesabı üzerinde açıklama yapan Eşbaşkan Özgökçe, Kurban Bayramı süresince çevre ve zabıta ekiplerinin beraber ve mevcut imkanları maksimum düzeyde kullanarak, Van halkının bayramı rahat ve temiz bir ortamda geçirmesi için çabaladığını ve bu çababayı heyecanla sürdürmeye devam ettiğine vurgu yaptı. Eşbaşkan Özgökçe, "Kentin temizlik işleri özellikle aksatılmamış durumdadır. Çalışmalarımız gece gündüz demeden devam etmektedir. Hal böyle iken özellikle belediyemizi hedef gösteren kimi çevrelerin gerçeğe aykırı ve kötü niyet barındıran paylaşımlarını da takip ediyoruz. Sosyal medya platformlarında sahte hesaplarla yapılan paylaşımları da takip ederek ve yazılanın nihayetinde bir şikayet olduğu gerçeğinden hareketle bahsedilen yerlerin kontrolü ve denetimleri aksatılmadan gerçekleştirilmektedir" dedi. 

'BU TÜR HESAPLARA İTİBAR EDİLMEMELİ' 

Van halkına hizmet etmek, Van’ı hak ettiği en değerli ve en güzel yere taşımak için seçildiklerini bir kez daha belirten Eşbaşkan Özgökçe, bu tür hesaplara itibar edilmemesi gerektiğine dikkat çekti. Eşbaşkan Özgökçe şöyle devam etti: "Van Büyükşehir Belediyesi olarak kurumumuzu ve şahsımızı karalayan bu gibi hesaplara itibar etmeden ancak hizmetin aksamasına yönelik en ufak şüphe içeren her türlü şikayeti de yerinde kontrol ederek denetimlerimizi sürdüreceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Bu vesileyle bir kez daha değerli Van halkının Kurban Bayramı'nı kutluyorum."

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: EŞBAŞKAN, ÖZGÖKÇE:, ÇALIŞMALARIMIZ, GECE, GÜNDÜZ, SÜRÜYOR,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı