Error

An Error Was Encountered

The action you have requested is not allowed.

Haber Detayı
14 Ocak 2020 - Salı 14:33
 
AK Parti ilçe başkanlarına coşkulu karşılama
AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu ve 3 ilçeye yeni atanan ilçe başkanları, havaalanında çok sayıda partili ve vatandaş tarafından karşılandı. AK Parti İl Başkanı Türkmenoğlu, 2023 yılının AK Parti’nin altın yılı olacağını belirterek, Türkiye’de ve Van’da yükseliş yılı olacağını söyledi.
Van Haber Haberi
AK Parti ilçe başkanlarına coşkulu karşılama

AK Parti genel merkezi tarafından İpekyolu İlçe Başkanlığına Ethem Görgülü, Tuşba İlçe Başkanlığına M. Nuri Başdinç ve Edremit İlçe Başkanlığına Sezer Bayramoğlu atanmıştı. Atanan ilçe başkanları, İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu öncülüğünde Van'a geldiler. Van Ferit Melen Havaalanı'nda oldukça kalabalık bir partili grup ve vatandaşlar tarafından karşılanan İl Başkanı Türkmenoğlu ve yeni ilçe başkanları, burada halkı selamladılar.

Görüntünün olası içeriği: 15 kişi, Vesim Yaviç dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

Burada bir konuşma yapan Başkan Türkmenoğlu, görevden alınan ilçe başkanlarına ve ilçe başkanı olmak için müracaat eden ilçe başkan adayları ile kendilerini karşılamaya gelen yoğun kalabalığa teşekkür etti. İlçe başkanlıkları için onlarca kişinin başvurduğunu dile getiren Türkmenoğlu, “Edremit ilçemize genel merkezimizin teveccühleri doğrultusunda eğitimli, donanımlı, daha önce meclis üyeliği yapmış, mühendis Sezer Bayramoğlu, İpekyolu ilçemize Ankara ve İstanbul’da yaptığı projeleriyle tanınan ve Konya Selçuk Üniversitesini birincilikle tamamlamış mimar Ethem Görgülü ve Tuşba ilçemize de mimar ve bir yıl Amerika’da önemli çalışmalara imza atan Mehmet Nuri Başdinç’in atanması yapıldı. İnşallah üç ilçe başkanımız da ilimize ve ilçelerimize hayırlı olur” dedi.

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, Vesim Yaviç dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbise

AK Parti teşkilatının 2023 seçimleri için hazırlık çalışmalarına başlayacaklarını ifade eden Türkmenoğlu, “2023, AK Parti’nin Türkiye’de ve Van’da yükseliş yılı olacak. Bunu da herkesin bilmesini istiyorum” ifadelerini kullandı.

Görüntünün olası içeriği: 10 kişi, Vesim Yaviç dahil, ayakta duran insanlar

"Van'da ‘Siyaset Akademisi’ni başlatıyoruz"

Van’da ‘Siyaset Akademisi’nin başlatılacağı müjdesini de veren Başkan Türkmenoğlu, “Van’da siyaset yapmak isteyen, ‘ben Van’ı yöneteceğim, ben Van’a hizmet edeceğim, ben Van’da halkıma, geleceğime, gelecek nesillere insan yetiştireceğim’ diyen bütün Vanlı kardeşlerimizi Siyaset Akademisi’ne davet ediyoruz. Siyaset Akademisi’ne bu hafta ve önümüzdeki hafta içerisinde başvuruları alacağız ve Van’a yeni genç siyasetçiler yetiştireceğiz. Böylece mevcut siyasetimize yeni gençler kazandırarak yolumuza devam edeceğiz” diye konuştu.
Konuşmaların ardından ilçe başkanları devir teslimi için ilçe başkanlıklarına hareket ettiler.iha

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti, ilçe, başkanlarına, coşkulu, karşılama,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı